Męski wyjazd na ryby

Męski wyjazd na ryby

Męskie sporty i zajęcia bardzo często gromadzą wręcz rzeszę zwolenników. Panowie uwielbiają męskie wyjazdy, głównie dlatego, że chociaż przez chwilę nie muszą wysłuchiwać kobiecych narzekań, a w swoim towarzystwie lubią nawet pomilczeć. Ryby to doskonały pomysł na spędzenie męskiego weekendu wśród natury, z dala od gwaru miasta i w okolicy pięknego jeziora.

Dlaczego mężczyźni wybierają się na ryby?

To pasja, która mogą zrozumieć tylko najwierniejsi wędkarze. Nic ich tak bowiem nie uspokaja i nie odpręża jak cicha woda i zanurzona w niej wędka, czekająca na swoją rybę. Poza tym, mężczyźni to zdobywcy. Każda złowiona ryba to motywacja i doskonała nagroda dla ich własnego ego. Mogą więc poczuć się dowartościowani, a przy tym pooddychać świeżym powietrzem. Mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet, wolą spędzać czas nie na plotkowaniu, a bardziej na milczeniu lub też rozmowach o niczym. Właśnie dlatego spotkania z kumplami są dla nich tak odprężające. To także jedyna okazja, kiedy wieczorem, przy ognisku nie musza wysłuchiwać marudzenia swoich kobiet o tym, że już wystarczy tego piwa i czas iść spać.

Jak przygotować się do wyjazdu?

O sprzęt każdy powinien zadbać indywidualnie. Jeśli jesteście pasjonatami, macie z pewnością swoje ulubione wędki i inne akcesoria, które będą Wam niezbędne. Pozostałe rzeczy możecie podzielić między sobą, tak aby nie brać tych samych produktów kilkakrotnie. Ustalcie więc budżet na jedzenie i zróbcie wspólne zakupy, tak aby przez weekend wystarczyło Wam wszystkiego. Przyda się większe auto, które w bagażniku zmieści zarówno sprzęt wędkarski każdego z Was, jak i bagaże oraz prowiant. Tak naprawdę nie ma znaczenia kto, co weźmie, a podział obowiązków będzie dla Was wygodny. Ustalcie więc kto bierze zestaw do grilla, kto naczynia, a kto sprzęt elektroniczny. Przydadzą się Wam również takie produkty, jak podstawowe leki, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto z Was okaże się być bohaterem, a kto przegranym. Możecie również zaopatrzyć się w aparat fotograficzny, który pozwoli Wam uwiecznić ten męski weekend na zdjęciach i wspominać później jak było fajnie.

Co z partnerkami?

Powinny zaakceptować fakt, że chcecie jechać tam tyko sami. To w końcu męskie zajęcie i Wy nie macie nic przeciwko, kiedy one wybierają się do SPA z przyjaciółkami. Sytuacja ta jest wręcz identyczna. Umówcie się również, że to Wy będziecie dzwonić do nich, a nie one do Was, chyba że będzie tego wymagać sytuacja. Dzięki temu ustalicie granice i nikt nie będzie miał do nikogo o nic pretensji.

Leave a Reply